Monday, November 12, 2012

Top 8 Decklists

Here are the Top 8 Decklists from the November 2012 Battle City:

Geargiaccelerator
Wytze Kluitenberg - Geargia (1st)
Monsters: 24
2 Cardcar D
3 Geargiaccelerator
3 Geargiarmor
3 Geargiarsenal
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Machina Cannon
2 Machina Fortress
2 Machina Gearframe
3 Maxx "C"
2 Thunder King Rai-Oh
2 Tragoedia

Spells: 9
1 Book of Moon
1 Dark Hole
2 Forbidden Lance
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
2 Mystical Space Typhoon
1 Pot of Avarice

Traps: 8
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
1 Starlight Road
2 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
1 Fairy King Albverdich
1 Gagaga Cowboy
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
2 Gear Gigant X
1 Gem-Knight Pearl
1 Number 11: Big Eye
1 Number 16: Shock Master
1 Number 39: Utopia
1 Number C39: Utopia Ray
1 Photon Papilloperative
1 Steelswarm Roach

Side Deck: 15
2 Cyber Dragon
3 Dimensional Fissure
1 Mind Control
2 System Down
2 Gozen Match
3 Shadow-Imprisoning Mirror
2 Trap Stun

Wind-Up Shark
Hasan Yunis - Wind-Up (2nd)
Monsters: 17
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Sangan
1 Spirit Reaper
2 Tour Guide From the Underworld
1 Wind-Up Hunter
2 Wind-Up Magician
3 Wind-Up Rabbit
3 Wind-Up Rat
3 Wind-Up Shark

Spells: 13
1 Book of Moon
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Mind Control
1 Monster Reborn
3 Mystical Space Typhoon
1 Pot of Avarice
2 Pot of Duality
2 Wind-Up Factory

Traps: 11
1 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
2 Torrential Tribute
2 Xyz Reborn

Extra Deck: 15
1 Adreus, Keeper of Armageddon
1 Leviair the Sea Dragon
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 16: Shock Master
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 39: Utopia
1 Photon Papilloperative
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Wind-Up Arsenal Zenmaioh
1 Wind-Up Carrier Zenmaity
1 Wind-Up Zenmaines
1 Wind-Up Zenmaister

Side Deck: 15
1 Effect Veiler
1 Kycoo the Ghost Destroyer
2 Maxx "C"
2 Snowman Eater
2 Dimensional Fissure
2 Level Limit - Area B
2 System Down
1 Royal Decree
2 Shadow-Imprisoning Mirror

Grandsoil the Elemental Lord
Jeremy von Franquemont - Psychic (Top 4)
Monsters: 21
2 Card Trooper
2 Effect Veiler
1 Esper Girl
2 Giant Rat
1 Gorz the Emissary of Darkness
2 Grandsoil the Elemental Lord
2 Maxx "C"
1 Neo-Spacian Grand Mole
2 Psychic Commander
1 Psychic Jumper
3 Serene Psychic Witch
2 Silent Psychic Wizard

Spells: 11
1 Dark Hole
3 Emergency Teleport
1 Forbidden Lance
1 Heavy Storm
1 Mind Control
1 Monster Reborn
2 Mystical Space Typhoon
1 Pot of Avarice

Traps: 8
2 Bottomless Trap Hole
2 Compulsory Evacuation Device
2 Dimensional Prison
1 Solemn Judgment
1 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
1 Ally of Justice Catastor
1 Black Rose Dragon
1 Magical Android
1 Mist Wurm
1 Naturia Barkion
1 Naturia Beast
1 Scrap Dragon
1 Thought Ruler Archfiend
1 Gagaga Cowboy
1 Leviair the Sea Dragon
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Photon Papilloperative
1 Soul of Silvermountain
1 Wind-Up Zenmaines

Side Deck: 15
1 Effect Veiler
2 Fossil Dyna Pachycephalo
1 Kinetic Soldier
1 Maxx "C"
1 Leeching the Light
1 Mystical Space Typhoon
2 Nobleman of Crossout
2 System Down
2 Gozen Match
2 Shadow-Imprisoning Mirror

Elemental Hero Absolute Zero
Romano Dedong - Fusion Heroes (Top 4)
Monsters: 8
3 Elemental Hero Bubbleman
3 Elemental Hero Neos Alius
1 Elemental Hero Stratos
1 Elemental Hero Wildheart

Spells: 21
1 Dark Hole
2 E - Emergency Call
2 Gemini Spark
1 Heavy Storm
3 Mask Change
3 Miracle Fusion
1 Monster Reborn
3 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Duality
1 Reinforcement of the Army
2 Super Polymerization

Traps: 11
2 Bottomless Trap Hole
3 Dimensional Prison
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
1 Starlight Road
2 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
2 Elemental Hero Absolute Zero
1 Elemental Hero Gaia
1 Elemental Hero Great Tornado
1 Elemental Hero Nova Master
2 Elemental Hero The Shining
2 Masked Hero Acid
1 Masked Hero Dian
1 Stardust Dragon
1 Blade Armor Ninja
1 Heroic Champion - Excalibur
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Photon Papilloperative

Side Deck: 15
3 Snowman Eater
1 System Down
3 Macro Cosmos
3 Rivalry of Warlords
2 Shadow-Imprisoning Mirror
3 Skill Drain

Black Luster Soldier - Envoy of the Beginning
Floris van Asch - Agent Fairy (Top 8)
Monsters: 30
1 Archlord Kristya
1 Black Luster Soldier - Envoy of the Beginning
1 Chaos Sorcerer
2 Effect Veiler
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Herald of Orange Light
1 Honest
3 Master Hyperion
1 Maxx "C"
3 Mystical Shine Ball
1 Sangan
2 Spirit Reaper
3 The Agent of Creation - Venus
1 The Agent of Miracles - Jupiter
2 The Agent of Mystery - Earth
2 Thunder King Rai-Oh
2 Tour Guide From the Underworld
2 Tragoedia

Spells: 9
1 Dark Hole
2 Forbidden Lance
1 Heavy Storm
1 Mind Control
1 Monster Reborn
3 Mystical Space Typhoon

Traps: 1
1 Treacherous Trap Hole

Extra Deck: 15
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm
1 Black Rose Dragon
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
1 Daigusto Phoenix
1 Gachi Gachi Gantetsu
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 39: Utopia
1 Number 96: Dark Mist
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Wind-Up Zenmaines

Side Deck: 15
1 Effect Veiler
2 Gemini Imps
1 Maxx "C"
2 System Down
1 Dust Tornado
2 Gozen Match
2 Royal Decree
2 Shadow-Imprisoning Mirror
2 Soul Drain

Wind-Up Rat
Eugene Debink - Wind-Up (Top 8)
Monsters: 18
2 Effect Veiler
1 Sangan
1 Thunder King Rai-Oh
2 Tour Guide From the Underworld
3 Wind-Up Magician
3 Wind-Up Rabbit
3 Wind-Up Rat
3 Wind-Up Shark

Spells: 11
1 Book of Moon
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
3 Mystical Space Typhoon
1 Pot of Avarice
3 Wind-Up Factory

Traps: 11
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
1 Starlight Road
2 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Stardust Dragon
1 Leviair the Sea Dragon
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 16: Shock Master
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 39: Utopia
1 Photon Papilloperative
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Wind-Up Carrier Zenmaity
1 Wind-Up Zenmaines
1 Wind-Up Zenmaister

Side Deck: 15
2 Cyber Dragon
2 Kinetic Soldier
2 Snowman Eater
1 Thunder King Rai-Oh
2 Dimensional Fissure
2 Dust Tornado
2 Shadow-Imprisoning Mirror
2 Trap Stun

The Dark Creator
Kevin Langenberg - Dark World (Top 8)
Monsters: 22
3 Broww, Huntsman of Dark World
2 Card Trooper
1 Dark Armed Dragon
1 Gorz the Emissary of Darkness
3 Grapha, Dragon Lord of Dark World
1 Malefic Stardust Dragon
3 Snoww, Unlight of Dark World
3 The Dark Creator
2 Tour Guide From the Underworld
2 Tragoedia
1 Trance Archfiend

Spells: 18
1 Allure of Darkness
1 Card Destruction
1 Dark Hole
3 Dark World Dealings
1 Forbidden Dress
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
3 Mystical Space Typhoon
3 The Gates of Dark World
3 Trade-In

Extra Deck: 15
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Stardust Dragon
1 Gem-Knight Pearl
3 Hieratic Sun Dragon Overlord of Heliopolis
2 Leviair the Sea Dragon
1 Neo Galaxy-Eyes Photon Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 39: Utopia
1 Photon Papilloperative
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Wind-Up Zenmaines

Side Deck: 15
3 Ryko, Lightsworn Hunter
2 System Down
2 Compulsory Evacuation Device
2 Deck Devastation Virus
2 Gozen Match
2 Light-Imprisoning Mirror
2 Wild Tornado

Machina Fortress
Rafaël Neven - Geargia (Top 8)
Monsters: 22
3 Geargiaccelerator
3 Geargiarmor
3 Geargiarsenal
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Machina Cannon
3 Machina Fortress
3 Machina Gearframe
2 Maxx "C"
1 Neo-Spacian Grand Mole
2 Tragoedia

Spells: 9
1 Book of Moon
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Mind Control
1 Monster Reborn
3 Mystical Space Typhoon
1 Pot of Avarice

Traps: 10
2 Bottomless Trap Hole
2 Compulsory Evacuation Device
2 Dimensional Prison
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
1 Starlight Road

Extra Deck: 15
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Ally of Justice Catastor
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
2 Gear Gigant X
1 Gem-Knight Pearl
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 11: Big Eye
1 Number 16: Shock Master
1 Number 39: Utopia
1 Number C39: Utopia Ray
1 Photon Papilloperative
1 Steelswarm Roach
1 Wind-Up Zenmaines

Side Deck: 15
2 Electric Virus
2 Fossil Dyna Pachycephalo
3 Thunder King Rai-Oh
1 Gozen Match
2 Needle Ceiling
2 Royal Decree
3 Soul Drain

Saturday, November 10, 2012

Final: Wytze (Geargia) Vs. Hasan (Wind-Up)

Wytze Kluitenberg wins Battle City tournament!

Wytze Kluitenberg has won the November 2012 Battle City tournament with his Geargia Deck. Congratulations to our latest Battle City champion!

Top 4: Romano Dedong Vs. Wytze Kluitenberg

Top 4 Match-Ups

Only four Duelists remain! Here are the pairings for the Semi-Finals:

Romano Dedong (Fusion Heroes)
Vs.
Wytze Kluitenberg (Geargia)
Wytze wins and advances to the Final Round!

Hasan Yunis (Wind-Up)
Vs.
Jeremy von Franquemont (Psychic)
Hasan wins and advances to the Final Round!

Top 8: Floris van Asch Vs. Romano Dedong

Top 8 Match-Ups

Eight Duelists remain! Here are the pairings for the Quarter-Finals:

Floris van Asch (Agent Fairy)
Vs.
Romano Dedong (Fusion Heroes)
Romano wins and advances to the Top 4!

Eugene Debink (Wind-Up)
Vs.
Wytze Kluitenberg (Geargia)
Wytze wins and advances to the Top 4!

Hasan Yunis (Wind-Up)
Vs.
Rafaël Neven (Geargia)
Hasan wins and advances to the Top 4!

Jeremy von Franquemont (Psychic)
Vs.
Kevin Langenberg (Dark World)
Jeremy wins and advances to the Top 4!

Final Standings after Swiss Rounds

Here are the standings after 6 rounds of Swiss Pair play.
The Top 8 Duelists will advance to the Battle City Finals.

RankPlayerPointsTies
1Asch van, Floris1515722559
2Yunis, Hasan1515638553
3Franquemont von, Jeremy1515611598
4Debink, Eugene1515611586
5Kluitenberg, Wytze1515558547
6Langenberg, Kevin1515555599
7Neven, Rafaël1212647549
8Dedong, Romano1212592559
9Takes, Yorick1212583547
10Provence, Giovani1212555518
11Greiving, Brian1212529548
12Lanoy, Frederic1212527568
13Lente, Guru1212527537
14Kok, Rick1212500563
15Sluis, Stephan1212500502
16Löser, Konstantin1212472526
17Schuurman, Mathijs1212472514
18Fuzzally, Jason99638503
19Takkenberg, Joey99611538
20Wicherson, Lars99555535
21Jim, Kin Wang99527497
22Ophof, Marciano99509517
23Boogerd van den, Jip99500546
24Heijnen, René99500486
25Aarts, Bas99472470
26Nguyen, Phuong99424489
27Hut, Richard99416478
28El Hayani, Mossab99411505
29Giltjes, Mathijs99400506
30Oduro, Phoenix99398520
31Mohsen, Ali77352452
32Rellum, Vincent66600485
33Renap, Peter66583526
34Anderson, Jesse66555492
35Yilmaz, Ferdi66555465
36Naarden, Raydon66527485
36Scheenstra, Chiel66527485
38Melissen, Jeffrey66490424
39Moeijes, Ronnie66444447
40Claasens, Lars66388461
41Lambregts, Stephan66362455
42Koopman, Joey44313408
43Hermans, Brent (Drop - Round 4)33500507
44Keizer, Sander33428459
45Kwarteng, Dennis33398470
46Sharma, Rathan (Drop - Round 5)33388419
47Keizer, Jari33361426
48Kerlen, Vincent Viceroy (Drop - Round 4)0472415

Round 6: Kevin Langenberg Vs. Brian Greiving

Round 5: Wytze Kluitenberg Vs. Guru Lente

Round 4: Giovani Provence Vs. Mathijs Schuurman

Round 3: Jeremy von Franquemont Vs. Hasan Yunis

November 2012 Decks - By the Numbers

Welcome to the November 2012 Battle City tournament. 48 Duelists are in today's competition. Let's take a look at what Decks will see play:

7 Wind-Up
5 Agent Fairy
4 Geargia
3 Dark World
3 Fusion Heroes
3 Inzektor
3 Six Samurai
2 Anti-Meta
2 Dino Rabbit
2 Dragon
2 Hero Beat
2 Mermail
1 Burn
1 Evolution
1 Lightsworn
1 Madolche
1 Prophecy
1 Psychic
4 other/random

Monday, September 24, 2012

Top 8 Decklists

Here are the Top 8 Decklists from the September 2012 Battle City:

Wind-Up Rat
Eugene Debink - Wind-Up (1st)
Monsters: 17
1 Sangan
2 Thunder King Rai-Oh
2 Tour Guide From the Underworld
1 Wind-Up Hunter
2 Wind-Up Magician
3 Wind-Up Rabbit
3 Wind-Up Rat
3 Wind-Up Shark

Spells: 11
1 Book of Moon
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
3 Mystical Space Typhoon
1 Pot of Avarice
3 Wind-Up Factory

Traps: 12
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
2 Mirror Force
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
1 Starlight Road
2 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
1 Stardust Dragon
1 Adreus, Keeper of Armageddon
1 Gem-Knight Pearl
1 Leviair the Sea Dragon
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Muzurhythm the String Djinn
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Number 39: Utopia
1 Photon Papilloperative
1 Steelswarm Roach
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Wind-Up Carrier Zenmaity
1 Wind-Up Zenmaines

Side Deck: 15
2 Cyber Dragon
2 Effect Veiler
2 Kinetic Soldier
2 Snowman Eater
2 Dimensional Fissure
3 Shadow-Imprisoning Mirror
2 Trap Stun

The Agent of Creation - Venus
Hasan Yunis - Agent Fairy (2nd)
Monsters: 22
1 Archlord Kristya
1 Effect Veiler
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Herald of Orange Light
1 Honest
3 Master Hyperion
1 Maxx "C"
3 Mystical Shine Ball
1 Sangan
3 The Agent of Creation - Venus
2 The Agent of Mystery - Earth
2 Thunder King Rai-Oh
2 Tour Guide From the Underworld

Spells: 11
1 Book of Moon
1 Dark Hole
2 Forbidden Lance
1 Heavy Storm
1 Mind Control
1 Monster Reborn
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Duality

Traps: 8
2 Dimensional Prison
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
2 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm
1 Black Rose Dragon
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
1 Daigusto Phoenix
2 Gachi Gachi Gantetsu
1 Hieratic Sun Dragon Overlord of Heliopolis
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 39: Utopia
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Wind-Up Zenmaines

Side Deck: 15
1 Gemini Imps
1 Kycoo the Ghost Destroyer
1 Lightray Daedalus
1 Maxx "C"
1 Neo-Spacian Dark Panther
1 Night Assailant
1 Snowman Eater
1 Spirit Reaper
1 Leeching the Light
1 Mystical Space Typhoon
1 Soul Taker
2 Royal Decree
2 Soul Drain

Elemental Hero Ocean
Raydon Naarden - Fusion Heroes (Top 4)
Monsters: 9
1 Elemental Hero Ice Edge
3 Elemental Hero Neos Alius
1 Elemental Hero Ocean
1 Elemental Hero Stratos
1 Elemental Hero Voltic
2 Elemental Hero Wildheart

Spells: 21
1 Dark Hole
2 E - Emergency Call
3 Gemini Spark
1 Heavy Storm
3 Mask Change
3 Miracle Fusion
1 Monster Reborn
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Duality
1 Reinforcement of the Army
2 Super Polymerization

Traps: 10
2 Bottomless Trap Hole
2 Compulsory Evacuation Device
1 Dimensional Prison
2 Hero Blast
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
1 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
1 Elemental Hero Absolute Zero
1 Elemental Hero Gaia
1 Elemental Hero Great Tornado
1 Elemental Hero Nova Master
2 Elemental Hero The Shining
1 Masked Hero Acid
1 Masked Hero Dian
1 Masked Hero Vapor
1 Vision Hero Adoration
1 Blade Armor Ninja
1 Heroic Champion - Excalibur
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 39: Utopia
1 Photon Papilloperative

Side Deck: 15
1 Kinetic Soldier
1 Puppet Plant
1 Snowman Eater
1 Closed Forest
2 Dimensional Fissure
1 Mystical Space Typhoon
2 Chain Disappearance
2 Rivalry of Warlords
2 Shadow-Imprisoning Mirror
2 Trap Stun

Elemental Hero Stratos
Rick Kok - Hero Beat (Top 4)
Monsters: 9
2 Cardcar D
2 Elemental Hero Bubbleman
3 Elemental Hero Neos Alius
1 Elemental Hero Stratos
1 Photon Thrasher

Spells: 19
1 Book of Moon
1 Dark Hole
2 E - Emergency Call
3 Gemini Spark
1 Heavy Storm
3 Miracle Fusion
1 Monster Reborn
3 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Duality
1 Reinforcement of the Army
1 Super Polymerization

Traps: 12
2 Bottomless Trap Hole
1 Compulsory Evacuation Device
1 Dimensional Prison
1 Hero Blast
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
1 Starlight Road
2 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Elemental Hero Absolute Zero
1 Elemental Hero Gaia
1 Elemental Hero Great Tornado
1 Elemental Hero Nova Master
2 Elemental Hero The Shining
1 Stardust Dragon
1 Blade Armor Ninja
1 Gem-Knight Pearl
1 Heroic Champion - Excalibur
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 39: Utopia
1 Number C39: Utopia Ray
1 Photon Papilloperative

Side Deck: 15
2 Cyber Dragon
1 Gorz the Emissary of Darkness
2 Maxx "C"
1 Neo-Spacian Grand Mole
1 Photon Thrasher
2 Snowman Eater
2 Thunder King Rai-Oh
1 Parallel World Fusion
1 Super Polymerization
1 Skill Drain
1 Soul Drain

Dark Armed Dragon
Kalun Chan - Chaos Dragon (Top 8)
Monsters: 33
1 Black Luster Soldier - Envoy of the Beginning
1 Blackwing - Zephyros the Elite
2 Card Trooper
1 Chaos Sorcerer
1 Dandylion
1 Dark Armed Dragon
2 Darkflare Dragon
2 Debris Dragon
2 Effect Veiler
1 Genex Ally Birdman
1 Gorz the Emissary of Darkness
3 Lightpulsar Dragon
3 Lyla, Lightsworn Sorceress
2 Maxx "C"
1 Night Assailant
1 Red-Eyes Darkness Metal Dragon
3 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Sangan
2 Tour Guide From the Underworld
2 Tragoedia

Spells: 9
1 Allure of Darkness
1 Charge of the Light Brigade
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
2 Mystical Space Typhoon
2 Solar Recharge

Extra Deck: 14
1 Black Rose Dragon
1 Iron Chain Dragon
1 Scrap Dragon
1 Trident Dragion
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Hieratic Dragon King of Atum
1 Inzektor Exa-Beetle
1 Leviair the Sea Dragon
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Photon Strike Bounzer
1 Queen Dragun Djinn
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Wind-Up Zenmaines

Side Deck: 15
2 D.D. Crow
2 Electric Virus
2 Gemini Imps
2 Puppet Plant
1 Mystical Space Typhoon
2 Soul Taker
2 System Down
2 Royal Decree

Lightray Sorcerer
Jack Jordaan - Lightray Chaos (Top 8)
Monsters: 21
2 Battle Fader
1 Black Luster Soldier - Envoy of the Beginning
1 Chaos Sorcerer
3 Cyber Valley
2 D.D. Warrior Lady
2 Dimensional Alchemist
2 Effect Veiler
1 Gorz the Emissary of Darkness
2 Lightray Sorcerer
1 Sangan
2 Tour Guide From the Underworld
2 Tragoedia

Spells: 11
1 Allure of Darkness
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
2 Machine Duplication
1 Mind Control
1 Monster Reborn
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Duality

Traps: 8
2 Bottomless Trap Hole
1 Call of the Haunted
2 Compulsory Evacuation Device
1 Return from the Different Dimension
2 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
1 Ally of Justice Catastor
1 Arcanite Magician
1 Armory Arm
1 Formula Synchron
1 Scrap Dragon
2 Leviair the Sea Dragon
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Number 39: Utopia
1 Number C39: Utopia Ray
1 Photon Strike Bounzer
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Wind-Up Zenmaines

Side Deck: 15
1 D.D. Warrior Lady
2 Electric Virus
2 Spirit Reaper
2 Thunder King Rai-Oh
1 Mystical Space Typhoon
2 Smashing Ground
1 Soul Release
2 Fiendish Chain
2 Macro Cosmos

The Agent of Miracles - Jupiter
Floris van Asch - Agent Fairy (Top 8)
Monsters: 25
1 Black Luster Soldier - Envoy of the Beginning
2 Effect Veiler
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Honest
3 Master Hyperion
1 Maxx "C"
3 Mystical Shine Ball
1 Sangan
1 Spirit Reaper
3 The Agent of Creation - Venus
1 The Agent of Miracles - Jupiter
2 The Agent of Mystery - Earth
2 Thunder King Rai-Oh
2 Tour Guide From the Underworld
1 Tragoedia

Spells: 9
1 Dark Hole
2 Forbidden Lance
1 Heavy Storm
1 Mind Control
1 Monster Reborn
3 Mystical Space Typhoon

Traps: 6
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
1 Ally of Justice Catastor
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Armory Arm
1 Black Rose Dragon
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Magical Android
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
1 Daigusto Phoenix
1 Gachi Gachi Gantetsu
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 39: Utopia
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Wind-Up Zenmaines

Side Deck: 15
1 Chimeratech Fortress Dragon
2 Cyber Dragon
1 D.D. Crow
1 Maxx "C"
2 Snowman Eater
1 Thunder King Rai-Oh
1 Leeching the Light
2 Smashing Ground
2 Royal Decree
2 Shadow-Imprisoning Mirror

Rescue Rabbit
Yorick Takes - Dino Rabbit (Top 8)
Monsters: 15
3 Kabazauls
2 Rescue Rabbit
3 Sabersaurus
1 Sangan
1 Snowman Eater
3 Thunder King Rai-Oh
2 Tour Guide From the Underworld

Spells: 13
1 Book of Moon
1 Dark Hole
2 Dimensional Fissure
1 Forbidden Chalice
3 Forbidden Lance
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
3 Mystical Space Typhoon

Traps: 13
2 Bottomless Trap Hole
1 Compulsory Evacuation Device
3 Dimensional Prison
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
2 Starlight Road
2 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
2 Stardust Dragon
2 Evolzar Dolkka
2 Evolzar Laggia
1 Gem-Knight Pearl
1 Leviair the Sea Dragon
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Number 39: Utopia
1 Photon Papilloperative
1 Steelswarm Roach
1 Wind-Up Zenmaines

Side Deck: 15
2 Fossil Dyna Pachycephalo
1 Gorz the Emissary of Darkness
2 Maxx "C"
1 Snowman Eater
2 Spirit Reaper
1 Mind Control
1 Pot of Avarice
2 Light-Imprisoning Mirror
1 Macro Cosmos
2 Shadow-Imprisoning Mirror

Saturday, September 22, 2012

Final: Eugene (Wind-Up) Vs. Hasan (Agent Fairy)

Eugene Debink wins Battle City tournament!

Eugene Debink has won the September 2012 Battle City tournament with his Wind-Up Deck. Congratulations to our new Battle City champion!

Top 4: Eugene Debink Vs. Raydon Naarden

Top 4 Match-Ups

Only four Duelists remain! Here are the pairings for the Semi-Finals:

Eugene Debink (Wind-Up)
Vs.
Raydon Naarden (Fusion Heroes)
Eugene wins and advances to the Final Round!

Hasan Yunis (Agent Fairy)
Vs.
Rick Kok (Hero Beat)
Hasan wins and advances to the Final Round!

Top 8 Match-Ups

Eight Duelists remain! Here are the pairings for the Quarter-Finals:

Eugene Debink (Wind-Up)
Vs.
Yorick Takes (Dino Rabbit)
Eugene wins and advances to the Top 4!

Floris van Asch (Agent Fairy)
Vs.
Raydon Naarden (Fusion Heroes)
Raydon wins and advances to the Top 4!

Kalun Chan (Chaos Dragon)
Vs.
Hasan Yunis (Agent Fairy)
Hasan wins and advances to the Top 4!

Jack Jordaan (Lightray Chaos)
Vs.
Rick Kok (Hero Beat)
Rick wins and advances to the Top 4!

Final Standings after Swiss Rounds

Here are the standings after 6 rounds of Swiss Pair play!
The Top 8 Duelists will advance to the Battle City Finals.

RankPlayerPointsTies
1Debink, Eugene1818588583
2Chan, Kalun1515657568
3Jordaan, Jack1515638569
4Asch van, Floris1515611591
5Naarden, Raydon1515611578
6Kok, Rick1515558581
7Yunis, Hasan1212657582
8Takes, Yorick1212611559
9Schuurman, Mathijs1212583523
10Neven, Rafaël1212575587
11Greiving, Brian1212555535
12Dedong, Romano1212542567
13Eeten van, Patrick1212527542
14Verschuure, Jelle1212514524
15Fermont, Kay1212472567
16Sluis, Stephan1212437518
17Aksu, Onur Yilmaz1212416540
18Chi, Tengju99766593
19Boezerman, Marlon99617507
20Jim, Kin Wang99600548
21Boogerd van den, Jip (Drop - Round 5)99583536
22Mahomedradja, Sharief99542519
23Zimmerman, Kendrick99514521
24Dielissen, Nicky99514514
25Blauw, Elzo (Drop - Round 5)99500511
26El Hayani, Mossab99444529
27Soekha, Satiesh99428510
28Rellum, Vincent99393489
29Mahomedradja, Merley99388507
30Sanchit, Kenneth99333449
31Sharma, Rathan66617502
32Takkenberg, Joey66588465
33Inal, Sercan66583519
34Kluitenberg, Wytze (Drop - Round 5)66535496
35Baar de, Henno (Drop - Round 5)66533450
36Koek, Patrick66500500
37Koopman, Joey66485492
38Heide van der, Gilian (Drop - Round 5)66466530
39Hammes, Nick66433454
40Palmboom, Rick66411451
41Ernst, Fistor66361470
42Moeijes, Ronnie66342410
43Melissen, Jeffrey33517419
44Fransz, Paul (Drop - Round 4)33500511
45Bongers, Mario (Drop - Round 4)33500462
46Yilmaz, Ferdi33444485
47Stals, Daniël33433402
48Schrik, Roy (Drop - Round 4)33380504
49Anderson, Jesse (Drop - Round 6)0411428

Round 6: Rick Kok Vs. Hasan Yunis

Round 5: Jack Jordaan Vs. Tengju Chi

Round 4: Rafaël Neven Vs. Kalun Chan

Round 3: Elzo Blauw Vs. Patrick Koek

Round 2: Sharief Mahomedradja Vs. Floris van Asch

September 2012 Decks - By the Numbers

Welcome to the September 2012 Battle City tournament! 49 Duelists are in today's competition for the first tournament under the September 2012 Limited and Forbidden List. Let's take a look at what Decks will see play:

8 Agent Fairy
7 Dark World
7 Dino Rabbit
4 Wind-Up
3 Chaos
3 Dragon
2 Fusion Heroes
2 Geargia
2 Lancer Frogs
1 Blackwing
1 Evolution
1 Final Countdown
1 Flamvell
1 Gladiator Beast
1 Hero Beat
1 Lightsworn
1 Six Samurai
1 Tech Genus
1 Watt
1 other/random

Saturday, September 1, 2012

Forbidden and Limited - September 2012


Forbidden

Brionac, Dragon of the Ice Barrier New (from Limited)
Chaos Emperor Dragon - Envoy of the End
Cyber Jar
Cyber-Stein
Dark Magician of Chaos
Dark Strike Fighter
Destiny Hero - Disk Commander
Fiber Jar
Fishborg Blaster
Glow-Up Bulb
Goyo Guardian
Magical Scientist
Magician of Faith
Makyura the Destructor
Mind Master
Rescue Cat
Sinister Serpent
Substitoad
Thousand-Eyes Restrict
Tribe-Infecting Virus
Trishula, Dragon of the Ice Barrier
Victory Dragon
Witch of the Black Forest
Yata-Garasu

Brain Control
Butterfly Dagger - Elma
Card of Safe Return
Change of Heart
Cold Wave
Confiscation
Delinquent Duo
Dimension Fusion
Future Fusion New (from Limited)
Giant Trunade
Graceful Charity
Harpie's Feather Duster
Last Will
Mass Driver
Metamorphosis
Mirage of Nightmare
Painful Choice
Pot of Greed
Premature Burial
Raigeki
Snatch Steal
Temple of the Kings
The Forceful Sentry

Crush Card Virus
Exchange of the Spirit
Imperial Order
Last Turn
Ring of Destruction
Royal Oppression
Time Seal
Trap Dustshoot


Limited

Black Luster Soldier - Envoy of the Beginning
Blackwing - Gale the Whirlwind
Chaos Sorcerer New (from Unlimited)
Dandylion
Dark Armed Dragon
Elemental Hero Stratos
Evigishki Gustkraken New (from Unlimited)
Exodia the Forbidden One
Formula Synchron
Gladiator Beast Bestiari
Gorz the Emissary of Darkness
Honest
Inzektor Dragonfly New (from Unlimited)
Inzektor Hornet New (from Unlimited)
Left Arm of the Forbidden One
Left Leg of the Forbidden One
Legendary Six Samurai - Shi En
Lonefire Blossom
Mezuki
Morphing Jar
Necroface
Neo-Spacian Grand Mole
Night Assailant
Plaguespreader Zombie
Red-Eyes Darkness Metal Dragon New (from Unlimited)
Right Arm of the Forbidden One
Right Leg of the Forbidden One
Sangan
Spore New (from Forbidden)
T.G. Hyper Librarian
T.G. Striker
Tsukuyomi New (from Forbidden)
Wind-Up Carrier Zenmaity New (from Unlimited)

Advanced Ritual Art
Allure of Darkness
Black Whirlwind
Book of Moon
Burial from a Different Dimension
Card Destruction
Charge of the Light Brigade
Dark Hole
Foolish Burial
Gateway of the Six
Heavy Storm
Infernity Launcher
Limiter Removal
Mind Control
Monster Gate
Monster Reborn
One for One
Pot of Avarice
Primal Seed
Reinforcement of the Army
Scapegoat

Ceasefire
Magical Explosion
Return from the Different Dimension
Solemn Judgment
The Transmigration Prophecy
Ultimate Offering New (from Semi-Limited)
Wall of Revealing Light


Semi-Limited

Archlord Kristya
Blackwing - Kalut the Moon Shadow New (from Limited)
Card Trooper
Debris Dragon New (from Limited)
Destiny Hero - Malicious
Dewloren, Tiger King of the Ice Barrier
Lumina, Lightsworn Summoner
Reborn Tengu
Rescue Rabbit New (from Unlimited)
Summoner Monk
The Agent of Mystery - Earth New (from Limited)
Tour Guide From the Underworld New (from Unlimited)
Tragoedia

A Hero Lives New (from Unlimited)
Chain Strike
E - Emergency Call New (from Unlimited)
Hieratic Seal of Convocation New (from Unlimited)
Magical Stone Excavation
Pot of Duality New (from Unlimited)
Reasoning New (from Limited)
Royal Tribute
Shien's Smoke Signal

Bottomless Trap Hole
Mind Crush
Mirror Force New (from Limited)
Ojama Trio
Solemn Warning
Torrential Tribute


Unlimited

Marshmallon New (from Semi-Limited)
Necro Gardna New (from Semi-Limited)

Destiny Draw New (from Semi-Limited)
Emergency Teleport New (from Semi-Limited)
Level Limit - Area B New (from Semi-Limited)
Swords of Revealing Light New (from Semi-Limited)

Magic Cylinder New (from Semi-Limited)

Monday, June 11, 2012

Top 16 Decklists

Here are the Top 16 Decklists from the 2012 National Championship:

Inzektor Dragonfly
Floris van Asch - Inzektor (1st)
Monsters: 21
3 Inzektor Dragonfly
3 Inzektor Centipede
3 Inzektor Hornet
1 Inzektor Hopper
1 Inzektor Ladybug
1 Inzektor Giga-Mantis
3 Tour Guide From the Underworld
1 Sangan
3 Effect Veiler
1 Black Luster Soldier - Envoy of the Beginning
1 Gorz the Emissary of Darkness

Spells: 13
3 Mystical Space Typhoon
2 Inzektor Sword - Zektkaliber
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
2 Pot of Duality
1 Book of Moon
1 Heavy Storm
1 Allure of Darkness
1 Foolish Burial

Traps: 6
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
2 Torrential Tribute
1 Call of the Haunted

Extra Deck: 15
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Number 12: Crimson Shadow Armor Ninja
1 Inzektor Exa-Stag
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Leviair the Sea Dragon
1 Wind-Up Zenmaines
1 Temtempo the Percussion Djinn
2 Number 17: Leviathan Dragon
1 Muzurhythm the String Djinn
1 Number 39: Utopia
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Scrap Dragon
1 Armory Arm

Side Deck: 15
2 Messenger of Peace
2 Trap Stun
2 Smashing Ground
2 Snowman Eater
2 D.D. Crow
2 Dimensional Fissure
1 Mind Control
1 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Kycoo the Ghost Destroyer

Grapha, Dragon Lord of Dark World
Karsten van Eechoud - Dark World (2nd)
Monsters: 14
3 Grapha, Dragon Lord of Dark World
3 Snoww, Unlight of Dark World
3 Broww, Huntsman of Dark World
1 Beiige, Vanguard of Dark World
1 Sillva, Warlord of Dark World
2 Trance Archfiend
1 Malefic Stardust Dragon

Spells: 17
3 The Gates of Dark World
3 Dark World Dealings
3 Dragged Down into the Grave
3 Upstart Goblin
1 Card Destruction
1 Foolish Burial
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Book of Moon

Traps: 9
3 Reckless Greed
2 Skill Drain
2 Torrential Tribute
1 Solemn Judgment
1 Eradicator Epidemic Virus

Extra Deck: 6
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Stardust Dragon
1 Number 39: Utopia
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Muzurhythm the String Djinn
1 Hieratic Sun Dragon Overlord of Heliopolis

Side Deck: 15
1 Cyber Dragon
1 Morphing Jar
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Spirit Reaper
2 Koa'ki Meiru Doom
3 Mystical Space Typhoon
2 Royal Decree
1 Dark Smog
1 Rivalry of Warlords
1 Mind Crush

Evolzar Dolkka
Yvar Stok - Dino Rabbit (Top 4)
Monsters: 18
1 Gorz the Emissary of Darkness
3 Effect Veiler
1 Sangan
3 Tour Guide From the Underworld
1 Tour Bus From the Underworld
3 Rescue Rabbit
3 Sabersaurus
3 Kabazauls

Spells: 15
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
1 Smashing Ground
1 Mind Control
1 Monster Reborn
1 Pot of Avarice
2 Pot of Duality
1 Book of Moon
3 Forbidden Lance
3 Mystical Space Typhoon

Traps: 8
1 Mirror Force
2 Torrential Tribute
2 Starlight Road
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning

Extra Deck: 15
2 Stardust Dragon
3 Evolzar Laggia
2 Evolzar Dolkka
1 Number C39: Utopia Ray
1 Number 39: Utopia
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Wind-Up Zenmaines
2 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 20: Giga-Brilliant

Side Deck: 15
2 Snowman Eater
3 Dimensional Prison
2 Bottomless Trap Hole
2 Royal Decree
3 Fiendish Chain
3 Macro Cosmos

Elemental Hero The Shining
Thomas Grotenhuis - Fusion Heroes (Top 4)
Monsters: 12
1 Elemental Hero Stratos
3 Elemental Hero Bubbleman
3 Elemental Hero Neos Alius
2 Elemental Hero Ocean
3 Elemental Hero Voltic

Spells: 20
3 E - Emergency Call
1 Reinforcement of the Army
3 Fusion Gate
3 Mask Change
3 Super Polymerization
3 Miracle Fusion
1 Dark Hole
1 Book of Moon
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn

Traps: 8
2 Compulsory Evacuation Device
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
1 Mirror Force
2 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
3 Elemental Hero The Shining
3 Elemental Hero Absolute Zero
1 Elemental Hero Nova Master
1 Elemental Hero Great Tornado
1 Elemental Hero Gaia
2 Masked Hero Acid
1 Masked Hero Vapor
1 Vision Hero Adoration
1 Number 39: Utopia
1 Blade Armor Ninja

Side Deck: 15
3 Shadow-Imprisoning Mirror
3 Macro Cosmos
2 Prohibition
3 Mystical Space Typhoon
1 Mind Control
3 Snowman Eater

One Day of Peace
Kin Wang Jim - Final Countdown (Top 8)
Monsters: 7
3 Swift Scarecrow
1 Sangan
2 Battle Fader
1 Des Lacooda

Spells: 17
3 One Day of Peace
3 Final Countdown
3 Pot of Duality
3 Gold Sarcophagus
3 Upstart Goblin
1 Dark Hole
1 Magical Stone Excavation

Traps: 17
3 Waboku
3 Threatening Roar
3 Thunder of Ruler
3 Frozen Soul
3 Hope for Escape
1 Wall of Revealing Light
1 Self-Destruct Button

Extra Deck: 15
3 Gachi Gachi Gantetsu
3 Number 39: Utopia
3 Number 17: Leviathan Dragon
3 Gem-Knight Pearl
2 Overmind Archfiend
1 Elemental Hero The Shining

Side Deck: 15
3 Mystical Space Typhoon
1 Heavy Storm
2 Golden Ladybug
3 Lava Golem
2 Stealth Bird
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Bad Reaction to Simochi
2 Cardcar D

Destiny Hero - Malicious
Edward Schreurs - Diva Hero (Top 8)
Monsters: 18
2 Destiny Hero - Malicious
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Black Luster Soldier - Envoy of the Beginning
2 Effect Veiler
2 Elemental Hero Bubbleman
2 Elemental Hero Neos Alius
1 Elemental Hero Stratos
2 Tour Guide From the Underworld
1 Sangan
3 Deep Sea Diva
1 Lost Blue Breaker

Spells: 16
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Mystical Space Typhoon
1 Forbidden Lance
1 Allure of Darkness
1 Reinforcement of the Army
1 E - Emergency Call
1 Mask Change
3 Miracle Fusion
1 Pot of Duality
1 Mind Control
1 A Hero Lives
1 Future Fusion

Traps: 7
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
2 Fiendish Chain
2 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
1 Ally of Justice Catastor
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Elemental Hero The Shining
1 Elemental Hero Great Tornado
2 Elemental Hero Absolute Zero
1 Masked Hero Acid
2 Blade Armor Ninja
1 Gem-Knight Pearl
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Gachi Gachi Gantetsu

Side Deck: 15
2 Maxx "C"
2 Forbidden Chalice
2 Super Polymerization
1 Elemental Hero Nova Master
2 Macro Cosmos
2 Chain Disappearance
2 Bottomless Trap Hole
2 Trap Stun

D.D. Survivor
Appie Sing Azumi - Macro (Top 8)
Monsters: 22
3 Tour Guide From the Underworld
1 Sangan
3 Caius the Shadow Monarch
3 D.D. Survivor
3 Thunder King Rai-Oh
2 Fossil Dyna Pachycephalo
1 D.D. Warrior Lady
1 Neo-Spacian Grand Mole
2 Spirit Reaper
1 Battle Fader
2 Cardcar D

Spells: 12
2 Pot of Duality
3 Mystical Space Typhoon
3 Enemy Controller
1 Mind Control
1 Night Beam
1 Book of Moon
1 Dark Hole

Traps: 9
3 Macro Cosmos
3 Dimensional Prison
2 Bottomless Trap Hole
1 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Temtempo the Percussion Djinn
2 Leviair the Sea Dragon
2 Number 17: Leviathan Dragon
2 Wind-Up Zenmaines
1 Gem-Knight Pearl
1 Number 39: Utopia
1 Number C39: Utopia Ray
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Evolzar Dolkka
1 Photon Strike Bounzer
1 Chimeratech Fortress Dragon

Side Deck: 15
3 Jurrac Guaiba
2 Effect Veiler
2 Maxx "C"
1 Breaker the Magical Warrior
2 Cyber Dragon
1 Mobius the Frost Monarch
1 Creature Swap
1 Monster Reborn
2 Soul Taker

Five-Headed Dragon
Remco Hammer - Chaos Dragon (Top 8)
Monsters: 32
3 Lightpulsar Dragon
2 Red-Eyes Darkness Metal Dragon
2 Eclipse Wyvern
3 Chaos Sorcerer
1 Black Luster Soldier - Envoy of the Beginning
3 Tour Guide From the Underworld
3 Lyla, Lightsworn Sorceress
3 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Sangan
3 Effect Veiler
2 Darkflare Dragon
1 Dark Armed Dragon
2 Card Trooper
1 Gorz the Emissary of Darkness
2 Tragoedia

Spells: 9
3 Solar Recharge
1 Charge of the Light Brigade
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Future Fusion
1 Allure of Darkness

Extra Deck: 15
1 Inzektor Exa-Beetle
1 Photon Strike Bounzer
1 Hieratic Dragon King of Atum
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Black Rose Dragon
1 Arcanite Magician
1 Number 39: Utopia
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Wind-Up Zenmaines
2 Number 17: Leviathan Dragon
1 Leviair the Sea Dragon
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Five-Headed Dragon

Side Deck: 15
2 Electric Virus
2 D.D. Crow
2 Royal Decree
2 Malevolent Catastrophe
1 Chain Disappearance
3 Mystical Space Typhoon
1 Koa'ki Meiru Drago
2 Soul Taker

Lightpulsar Dragon
René Heijnen - Chaos Dragon (Top 16)
Monsters: 28
2 Red-Eyes Darkness Metal Dragon
3 Lightpulsar Dragon
2 Darkflare Dragon
2 Eclipse Wyvern
1 Dark Armed Dragon
3 Ryko, Lightsworn Hunter
2 Lyla, Lightsworn Sorceress
3 Tour Guide From the Underworld
1 Sangan
3 Effect Veiler
1 Black Luster Soldier - Envoy of the Beginning
2 Chaos Sorcerer
2 Card Trooper
1 Gorz the Emissary of Darkness

Spells: 12
3 Solar Recharge
1 Charge of the Light Brigade
1 Allure of Darkness
1 Future Fusion
1 Mind Control
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
2 Mystical Space Typhoon
1 Dark Hole

Extra Deck: 15
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Five-Headed Dragon
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Hieratic Dragon King of Atum
1 Photon Strike Bounzer
1 Inzektor Exa-Beetle
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Adreus, Keeper of Armageddon
1 Number C39: Utopia Ray
1 Number 39: Utopia
1 Steelswarm Roach
1 Wind-Up Zenmaines
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon

Side Deck: 15
2 Maxx "C"
2 D.D. Crow
2 Kinetic Soldier
1 Victoria
2 Smashing Ground
1 Chain Disappearance
2 Shadow-Imprisoning Mirror
2 Royal Decree
1 Return from the Different Dimension

Jurrac Guaiba
Hasan Yunis - Dino Rabbit (Top 16)
Monsters: 20
3 Rescue Rabbit
3 Sabersaurus
3 Kabazauls
3 Jurrac Guaiba
3 Tour Guide From the Underworld
1 Sangan
3 Effect Veiler
1 Gorz the Emissary of Darkness

Spells: 14
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Book of Moon
1 Mind Control
1 Pot of Avarice
1 Heavy Storm
3 Mystical Space Typhoon
3 Forbidden Lance
1 Forbidden Chalice
1 Soul Taker

Traps: 6
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
1 Dimensional Prison
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
3 Evolzar Laggia
2 Evolzar Dolkka
1 Number 39: Utopia
1 Number C39: Utopia Ray
1 Gem-Knight Pearl
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Photon Papilloperative
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Wind-Up Zenmaines
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Ally of Justice Catastor

Side Deck: 15
2 Kinetic Soldier
2 Snowman Eater
2 Kycoo the Ghost Destroyer
1 D.D. Warrior Lady
2 Royal Decree
2 Dimensional Prison
1 Spirit Reaper
3 Macro Cosmos

Evolsaur Diplo
Gia Nguyen - Evolution (Top 16)
Monsters: 19
3 Evoltile Najasho
3 Evolsaur Cerato
2 Evolsaur Vulcano
2 Evolsaur Diplo
1 Gorz the Emissary of Darkness
2 Effect Veiler
3 Evoltile Westlo
3 Jurrac Guaiba

Spells: 15
1 Pot of Avarice
3 Evo-Force
3 Evo-Diversity
2 Enemy Controller
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
2 Forbidden Lance
1 Mind Control

Traps: 7
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
1 Starlight Road
1 Compulsory Evacuation Device
1 Bottomless Trap Hole
1 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
3 Evolzar Laggia
2 Evolzar Dolkka
1 Black Rose Dragon
1 Ally of Justice Catastor
1 Stardust Dragon
1 Wind-Up Zenmaister
1 Gachi Gachi Gantetsu
1 Number 39: Utopia
1 Number C39: Utopia Ray
1 Gem-Knight Pearl
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 17: Leviathan Dragon

Side Deck: 15
3 Shadow-Imprisoning Mirror
2 Light-Imprisoning Mirror
2 Chain Disappearance
2 Mystical Space Typhoon
2 Kinetic Soldier
1 D.D. Crow
1 Bottomless Trap Hole
1 Black Horn of Heaven
1 Sealing Ceremony of Katon

Evolzar Laggia
Elzo Blauw - Dino Rabbit (Top 16)
Monsters: 18
3 Rescue Rabbit
3 Tour Guide From the Underworld
3 Kabazauls
3 Sabersaurus
3 Jurrac Guaiba
2 Effect Veiler
1 Sangan

Spells: 10
3 Mystical Space Typhoon
3 Forbidden Lance
1 Pot of Avarice
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
1 Monster Reborn

Traps: 12
2 Macro Cosmos
2 Dimensional Prison
2 Bottomless Trap Hole
2 Torrential Tribute
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
1 Starlight Road

Extra Deck: 15
2 Evolzar Laggia
2 Evolzar Dolkka
2 Leviair the Sea Dragon
1 Steelswarm Roach
1 Gem-Knight Pearl
1 Number 39: Utopia
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Photon Papilloperative
1 Wind-Up Zenmaines
1 Stardust Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Muzurhythm the String Djinn

Side Deck: 15
2 Forbidden Chalice
2 Maxx "C"
2 Snowman Eater
2 Breaker the Magical Warrior
2 Trap Stun
1 Effect Veiler
1 Macro Cosmos
1 Book of Moon
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Dimensional Prison

Eclipse Wyvern
Stefan Wicherts - Chaos Dragon (Top 16)
Monsters: 30
1 Black Luster Soldier - Envoy of the Beginning
3 Lightpulsar Dragon
3 Tour Guide From the Underworld
3 Ryko, Lightsworn Hunter
3 Lyla, Lightsworn Sorceress
2 Darkflare Dragon
2 Card Trooper
3 Effect Veiler
2 Red-Eyes Darkness Metal Dragon
3 Chaos Sorcerer
1 Dark Armed Dragon
2 Eclipse Wyvern
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Sangan

Spells: 11
3 Solar Recharge
1 Heavy Storm
1 Charge of the Light Brigade
1 Monster Reborn
2 Forbidden Lance
1 Future Fusion
1 Allure of Darkness
1 Dark Hole

Extra Deck: 15
1 Armory Arm
2 Number 17: Leviathan Dragon
1 Five-Headed Dragon
1 Wind-Up Zenmaines
1 Photon Strike Bounzer
1 Inzektor Exa-Beetle
1 Arcanite Magician
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Black Rose Dragon
1 Stardust Dragon
1 Ally of Justice Catastor

Side Deck: 15
2 Victoria
2 Electric Virus
3 D.D. Crow
2 Soul Taker
3 Royal Decree
3 Mystical Space Typhoon

Hope for Escape
Rajesh Mahabir - Final Countdown (Top 16)
Monsters: 9
3 Battle Fader
3 Swift Scarecrow
1 Morphing Jar
1 Sangan
1 Lava Golem

Spells: 16
3 Gold Sarcophagus
3 One Day of Peace
3 Pot of Duality
3 Upstart Goblin
2 Final Countdown
1 Heavy Storm
1 Dark Hole

Traps: 16
3 Threatening Roar
3 Waboku
3 Frozen Soul
3 Thunder of Ruler
3 Hope for Escape
1 Legacy of Yata-Garasu

Extra Deck: 8
2 Baby Tiragon
2 Gachi Gachi Gantetsu
1 Grenosaurus
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Flame Swordsman
1 Black Rose Dragon

Side Deck: 15
2 Golden Ladybug
2 Lava Golem
1 Trap Eater
3 Mystical Space Typhoon
3 Poison of the Old Man
1 Emergency Provisions
3 Secret Barrel

Wattaildragon
Ian Zhang - Hieratic (Top 16)
Monsters: 22
3 Hieratic Dragon of Eset
3 Hieratic Dragon of Tefnuit
3 Hieratic Dragon of Su
1 Hieratic Dragon of Nebthet
3 Effect Veiler
2 Tragoedia
1 Gorz the Emissary of Darkness
3 Red-Eyes Darkness Metal Dragon
1 Luster Dragon #2
1 Wattaildragon
1 Lightpulsar Dragon

Spells: 15
3 Hieratic Seal of Convocation
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Mystical Space Typhoon
3 A Wingbeat of Giant Dragon
2 Pot of Duality
2 Forbidden Lance
1 Book of Moon

Traps: 3
2 Torrential Tribute
1 Solemn Judgment

Extra Deck: 15
3 Hieratic Dragon King of Atum
3 Gaia Dragon, the Thunder Charger
2 Inzektor Exa-Beetle
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Number 25: Force Focus
1 Adreus, Keeper of Armageddon
1 Number 39: Utopia
1 Iron Chain Dragon

Side Deck: 15
2 D.D. Crow
2 Kycoo the Ghost Destroyer
2 Jinzo
2 Mystical Space Typhoon
1 Macro Cosmos
2 Skill Drain
2 Electric Virus
2 Spirit Reaper

Skill Drain
Yannick Wicherts - Tech Genus (Top 16)
Monsters: 13
3 Gravekeeper's Commandant
2 Malefic Cyber End Dragon
2 Beast King Barbaros
3 T.G. Rush Rhino
2 T.G. Warwolf
1 T.G. Striker

Spells: 11
3 Pot of Duality
3 Necrovalley
2 Royal Tribute
1 Mystical Space Typhoon
1 Book of Moon
1 Dark Hole

Traps: 16
3 Skill Drain
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
2 Torrential Tribute
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
1 Starlight Road
1 Dark Bribe
1 Mirror Force
1 TG1-EM1

Extra Deck: 15
2 Cyber End Dragon
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 T.G. Wonder Magician
1 Ally of Justice Catastor
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Naturia Barkion
1 Black Rose Dragon
1 Stardust Dragon
1 Mist Wurm
1 Number 39: Utopia
1 Gem-Knight Pearl
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 17: Leviathan Dragon

Side Deck: 15
3 Thunder King Rai-Oh
2 Cyber Dragon
2 Mystical Space Typhoon
2 Prohibition
2 Soul Taker
1 Heavy Storm
2 Shadow-Imprisoning Mirror
1 Chain Disappearance

Sunday, June 10, 2012

Final: Karsten (Dark World) Vs. Floris (Inzektor)

Floris van Asch is your Champion!

We congratulate Floris van Asch for winning the 2012 National Championship.

Floris has triumphed this weekend with his Inzektor Deck!

Feature Match Final: Floris van Asch (Inzektor) vs Karsten van Eechoud (Dark World)

Floris gooit een 3 en Karsten van Eechoud gooit een 5. Beide wensten elkaar succes en de spanning was goed te voelen!

Game 1

Karsten begint met Upstart Goblin en raapt een kaart. Hierna set hij 2 s/t’s en end.

Floris summoned Tour Guide from the Underworld (TGU) en special summoned Sangan met het effect van TGU. Na 2000 damage door aanvallen van TGU en Sangan set Floris 2 s/t’s.

Karsten speelt weer een Upstart Goblin en hierna een Dark World Dealings, waarbij Karsten Snoww, Unlight of Dark World discard, waarmee hij The Gates of Dark World naar zijn hand haalt en activeert. Hiermee discard hij Grapha, Dragon Lord of Dark World en destroyed de set Zektcaliber van Floris hiermee. Karsten summoned Broww, Huntsman of Dark World en Floris speelt Torrential Tribute! Floris haalt Inzektor Dragonfly naar zijn hand met Sangan’s effect. Karsten special summoned Malefic Stardust dragon en speelt Dragged Down:  Karsten discard Broww, Floris discard Foolish Burial. Malefic Stardust valt aan en Karsten set 1 s/t en end.

Floris summoned Inzektor Dragonfly en Karsten activeert Torrential Tribute. Hij set 1 s/t en end.

Reckless Greed wordt gespeeld door Karsten en nog een! Gates’ effect wordt gebruikt en Floris chaint MST op Gates. Trans Archfiend volgt hierna, valt aan en hij set 2 s/t’s.

Floris summoned Inzektor Hopper en Karsten activeert Skill Drain! Floris past.

Karsten activeert een nieuwe Gates effect, discard Grapha en destroyed Hopper hiermee. Hij ormal summoned Beiige, Vanguard of Dark World en special summoned Grapha. Archfiend en Grapha vallen aan.

Floris speelt Dark Hole en set een monster.

Karsten brengt Grapha weer terug met de Beiige, hierna special summoned hij Beiige met Gates en nog een Grapha waarna Floris scoopt.

Game 1 wordt gewonnen door Karsten!

Game 2

Floris begint met het setten van 2 s/t’s.

Karsten doet hetzelfde.

Floris set een s/t en end.

Karsten summoned Trans Archfiend, waarop Floris Solemn Warning doet.

Floris haalt Inzektor Centipede naar zijn hand met Pot of Duality en normal summoned deze. Hij gebruikt het effect en equipped Inzektor Ladybug. Hierna activeert Karsten Skill Drain. Floris equipped Inzektor Sword - Zektcaliber eraan en valt aan.

Karsten activeert Reckless Greed, set 2 s/t’s en activeert Card Destruction!  3 kaarten gaan van Karstens hand naar zijn Grave, waaronder een Snoww en hij pakt daarom 3 nieuwe kaarten en een nieuwe Snoww. Hij set nog een s/t en end.

Floris activeert Trap Stun in de standby phase! Hij gebruikt het effect van Centipede om Inzektor Hornet te equippen en Karsten chaint MST op Hornet. Dragonfly komt hierna(naar hand gehaald door Centipede’s effect), waar Book of Moon op wordt gedaan. Hierna komt Heavy Storm van Floris en hij verliest onder ander zijn Zektcaliber, waarmee hij Dragonfly naar zijn hand haalt van Centipede en Inzektor Ladybug van Zektcaliber.

Karsten scoopt kort hierna.

Game 2 gewonnen door Floris!

Game 3

Karsten set 4 s/t’s en speelt Dragged Down Into the Grave! Hij laat Heavy Storm van Floris’ hand discarden en zoekt zelf een Dark World kaart met het effect van Snoww, Unlight of the Dark World, namelijk The Gates of Dark World. Karsten end.

Floris summoned Sangan en valt aan. Hij set 1 s/t en end.

Karsten activeert The Gates of Dark World en speelt nog een Dragged Down Into the Grave, waarop Floris D.D. Crow chaint! Grapha gaat naar Karstens Grave en Inzektor Dragonfly gaat naar Floris’ Grave. De set Solemn Warning wordt destroyed door Grapha. Karsten set zijn 5e s/t en end.

Floris summoned Hopper en equipped Zektcaliber eraan. Hij valt aan met Sangan en Inzektor Hopper. Hij set 2 s/t’s en end.

Karsten speelt MST op de set Solemn Judgment van Floris en summoned Snoww, special summoned Grapha door Snoww terug naar zijn hand te halen en valt Hopper aan met Grapha, waarna Floris met Zektcaliber’s effect Dragonfly naar zijn hand haalt van zijn graf.

Floris summoned Dragonfly, Karsten chaint Skill Drain, Floris chaint MST, waarna Karsten scoopt! (Floris had Inzektor Ladybug en Inzektor Hornet en Karsten kon deze niet stoppen)

Floris is de nieuwe NK Champ van Nederland!

Presenting the Top 4 players

Out of 183 players the following four made it all the way to the Finals:

From left to right: Yvar, Floris, Karsten and Thomas.

Feature Match Top 4: Yvar Stok (Dino Rabbit) vs Floris van Asch (Inzektor)


Yvar Stok vs Floris van Asch
Yvar gooit een 5 tegen de 1 van Floris en Yvar begint.

Game 1

Yvar set een monster facedown en end.

Floris set 4 s/t’s en end.

Yvar flip summoned Sangan, Floris speelt Solemn Warning. Yvar set een monster en 2 s/t’s en end.

Floris summoned Tour Guide from the Underworld en special summoned een Sangan in defence ernaast en end.

Yvar flip summoned Kabazauls, normal summoned Sabersaurus en overlayt deze voor Evolzar Laggia, die Floris negate door Solemn Judgment! Yvar end.

Floris valt direct aan met TGU en Sangan voor 2000 damage, set hierna 1 s/t en end.

Yvar summoned Sabersaurus en valt TGU aan, waarop Floris met Book of Moon reageert en Yvar end.

Sangan valt de Sabersaurus aan en TGU valt direct aan.

Kabazauls komt hierna voor Yvar en valt de TGU van Floris aan.

Floris speelt Mystical Space Typhoon op de bluf set Mind Control van Yvar, waarna hij Inzektor Centipede normal summoned en Inzektor Sword – Zektcaliber equipped door deze te faceup te flippen. Kabazauls wordt vernietigd door Centipede en Sangan gaat naar defence.

Yvar set een s/t end end.

Allure of Darkness wordt hierna gespeeld door Floris en hij banished nog een Centipede. Het effect van Centipede laat Inzektor Hornet equippen waarop Yvar Forbidden Lance op Centipede activeert in de veronderstelling dat Zektcaliber verdwijnt, maar dit is helaas niet zo en Yvar realiseert zich dit dan ook meteen. Hornet’s effect laat Floris de set Mirror Force van Yvar vernietigen en Floris pakt Inzektor Dragonfly naar zijn hand. Hierna scoopt Yvar en gaan we naar game 2!

Floris wint game 1!

Game 2

Yvar set een monster en 4 s/t’s om te beginnen.

Floris set 2 s/t’s en een monster. In de endphase MST van Yvar op de set book of moon van Floris.

Yvar flip summoned Kabauzauls, valt de set Sangan aan van Floris en hiermee pakt Floris Inzektor Hornet naar zijn hand. Yvar set 1 s/t en end.

Floris activeert Trap Stun in de standby phase, waarop Yvar Solemn Judgment moet doen! Floris normal summoned TGU en Yvar activeert Solemn Warning. Floris end.

Yvar normal summoned TGU en special summoned Sangan in attack en valt met alledrie de monsters aan. In main phase 2 worden Sangan en TGU overlayed voor Wind-Up Zenmaines.

Floris normal summoned Inzektor Dragonfly en equipped deze met Inzektor Hornet. Hierna flipt

Yvar Macro Cosmos faceup. Floris speelt Messenger of Peace en end.

Yvar speelt in zijn beurt MST op de Messenger of Peace van Floris en valt met Kabazauls Dragonfly aan en valt met Zenmaines direct aan.

Floris set een monster en 2 s/t’s en end.

Yvar speelt Heavy Storm! Hierna valt hij met Kabazauls de set Snowman Eater van Floris aan en Floris vernietigt Kabazauls. Hierna set Yvar 1 s/t.

Floris raapt en end.

Yvar set 2 s/t’s en end.

Floris set 1 s/t en end.

Yvar flipped zijn Dark Hole, end en vernietigt de set Torrential Tribute van Floris in de end phase met Zenmaines zonder aan te vallen met Zenmaines.

Floris raapt en end.

Yvar summoned Rescue Rabbit, maar Floris discard Effect Veiler voor Rabbit. Yvar valt aan met Rescue Rabbit en Zenmaines en set 1 s/t.

Floris summoned Inzektor Centipede en Yvar speelt Torrential Tribut! Floris end en in de end phase vernietigt Yvar 1 van zijn set kaarten, maar dat maakt niet uit! In de volgende beurt valt Yvar met Zenmaines aan voor game 2! We hebben een game 3 J

Yvar wint game 2!

Game 3

Floris begint met TGU en special summoned Sangan hiermee in defence. Hij set 1 s/t en end.

Yvar speelt Mystical Space Typhoon op de set Solemn Judgment en summoned en valt aan met Sabersaurus op de TGU. Hij set 1 s/t en end.

Floris activeert Dark Hole om zijn Sangan samen met Sabersaurus te vernietigen en pakt Inzektor Hornet naar zijn hand. Hij summoned Inzektor Centipede, gebruikt effect, maar Yvar chaint Fiendish Chain! Floris speelt Messenger of Peace en end.

Yvar set een monster en een s/t en end.

Floris summoned nog een Centipede waarop Yvar Torrential Tribute speelt! Floris end.

Yvar set 2 s/t’s en end.

Floris set een s/t en een monster en end.

Yvar set een s/t en end.

Floris summoned TGU die gesolemn warninged wordt.

Yvar summoned zijn eigen TGU waarop nu door Floris gereageerd wordt met Solemn Warning.

Floris set een s/t en end.

Yvar past.

Floris set een s/t en summoned Inzektor Hornet, Torrential Tribute wordt geactiveerd door Yvar en hierop wordt Macro Cosmos gechaint, waarop Mystical Space Typhoon wordt gechaint door Floris! Floris verliest zijn monsters.

Yvar set een monster en een s/t.

Floris set een s/t en end.

Yvar flip summoned Kabazauls, normal summoned Sabersaurus en Floris speelt nu Torrential Tribute!

Floris set een monster.

Yvar summoned Rescue Rabbit en gebruikt het effect! Niet realiserend dat ie geen targets meer heeft! Rescue Rabbit blijft gebanished.

Floris laat zijn Messenger of Peace destroyed worden door geen levenspunten meer te betalen, flipped zijn Ryko, Lightsworn Hunter en Fiendish Chain wordt gechained door Yvar. Hij summoned Dragonfly, equipped met Hornet destroyed zijn eigen Ryko, Lightsworn Hunter samen met Fiendish Chain en haalt Centipede op zijn veld vanuit zijn deck. Zektcaliber komt hierna op Dragonfly en Floris gebruikt het effect van Hornet, equipped door Centipede op de Zektcaliber en Floris eindigt na deze loop en combo’s met een vol veld waar de Gorz, the Emissary of Darkness van Yvar niet tegenop kan en Floris wint!

Floris wint game 3 en speelt de finale!

Feature Match Top 4: Thomas Grotenhuis (Fusion Heroes) Vs. Karsten van Eechoud (Dark World)

Top 4 alweer met Heroes tegen Dark World. Thomas tegen Karsten. Een dieroll zorgt er voor dat Karsten begint. 6 tegen 6 en 5 tegen 2 daarna.

Foolish Burial voor Grapha zorgt door middel van Broww dat hij op het veld komt. Set een s/t in field spel en 2 s/t daarna Dragged Down to the Grave. De Broww moet Thomas kiezen en E-call gaat weg van Thomas. Effecten van meerdere darkworld beesten gaan af nadat de Gate open geflipt wordt. De 2e Grapha zit al weer in hand. Zo veel actie en dat alleen in de eerste beurt.

2 set m/t voor Thomas en een set monster moeten genoeg verdediging geven. Echter de gate wordt geactiveerd. Grapha destroyed de facedown Neos Alius. Solemn warning stopt de volgende Broww echter Monster Reborn haalt hem terug. Grapha nummer 2 komt op het veld en beide kunnen aanvallen voor game.

Thomas begint de 2e game. Set, Set, Set en een Elemental Hero ocean als start. Een archfiend komt op het veld echter Macro Cosmos wordt opengeflipped een Mystical Space Typhoon word gechained op de Macro Cosmos. Archfiend Discard een Snoww en we hebben weer een Grapha. Gates wordt gespeeld. Mask Change zorgt voor een Masked HERO-Acid die Gates destroyed. E-call haalt een Stratos die haalt een Neos Allius. De Masked HERO-Acid valt aan voor de eerste damage en Snow word returned. Stratos valt aan set s/t. Beige komt neer en Dragged Down voor een volle Darkworld hand. Grapha weg en E-call. Grapha op veld destroyed Masked HERO-acid. Prohibition op Snoww. Set s/t Elemental Hero Voltius bubble man en daar komt Utopia. Dark World Dealings. Mag Snoww nu gediscarded worden. De judges gaan het opzoeken. Ja hij mag weg alleen geen effect. Dark Hole en veld is weer leeg. Beige into Grapha. En weer een stel damage. RotA voor Bubbleman. Set een m/t. Grapha valt weer aan. Storm op zijn eigen spell en traps. Yugi Moto probeert te drawen met Elemental Hero Bubbleman. Prohibition op Grapha echter de Beige komt weer neer en beide kunnen aanvallen voor game.

2-0 voor Karsten

Feature Match Top 8: Remco Hammer (Chaos Dragon) vs Thomas Grotenhuis (Hero Fusion)


Remco Hammer gooit een 6 en Thomas Grotenhuis een 5.

Game 1

Remco begint met het summonen van Tour Guide from the Underworld (TGU) en special summoned hiermee Sangan in defence positie. Daarna activeert Remco Charge of the Light Brigade en milt hiermee onder andere Gorz, the Emissary of Darkness, waarna hij Lyla, Lightsworn Sorceress naar zijn hand haalt en dat was zijn beurt.

Thomas activeert E – Emergency Call, haalt hiermee Elemental Hero Stratos, summoned deze en pakt met Stratos’ effect Elemental Hero Neos Alius naar zijn hand. Hierna speelt Thomas Fusion Gate en gebruikt deze om Elemental Hero the Shining the special summonen en 2 Neos Alius uit zijn hand te banishen. Shining valt TGU aan en Remco pakt de schade en special summoned hierna Tragoedia! Stratos valt Sangan aan en Remco pakt Card Trooper naar zijn hand met Sangan’s effect. Thomas set 1 s/t en end.

Remco activeert Heavy Storm meteen om de set Super Polymerization van Thomas te vernietigen, samen met de Fusion Gate. Hierna gebruikt hij het effect van Tragoedia om The Shining over te nemen door BLS te discarden! Card Trooper gebruikt zijn effect en Remco valt met Tragoedia, The Shining en Card Trooper aan met nog 3 kaarten in zijn hand.

Thomas raapt voor zijn beurt en komt ook tot 3 kaarten in zijn hand. Hij special summoned Elemental Hero Bubbleman na het setten van 2 s/t’s in defence positie en end.

Remco speelt Solar Recharge door Ryko, Lightsworn Hunter te discarden en millt een Eclipse Wyvern, waarmee hij Red-Eyes Darkness Metal Dragon(REDMD) banished. Trooper millt weer 3 kaarten en Remco valt met zijn 3 monsters aan en Thomas speelt Mirror Force! Remco special summoned Chaos Sorcerer en haalt hiermee tevens REDMD naar zijn hand, omdat hij Eclipse Wyven heeft gebanished en probeert met Sorcerer Bubbleman te banishen, maar Thomas speelt Mask Change op Bubbleman en special summoned Masked Hero Acid! Remco end.

Thomas summoned Elemental Hero Neos Alius en valt aan met Alius en Acid.

Remco summoned een Eclipse Wyvern, banished deze voor REDMD en gebruikt het effect van REDMD om Darkflare Dragon te special summonen van zijn graf. Hierna worden 2 Light Pulsar Dragons opgeroepen die Thomas’ monsters en levenspunten naar 0 brengen!

Remco wint game 1!

Thomas set 3 s/t’s en summoned Elemental Hero Bubbleman en end.

Remco speelt Solar Recharge met een Lyla, Lightsworn Sorceress en summoned hierna Card Trooper en set 2 s/t’s en end. In de end phase mask change voor Acid.

Thomas valt Trooper aan met Masked Hero Acid en end na het setten van 1 s/t.

Remco set een monster en end.

Thomas valt de Ryko aan van Remco met Acid en Remco gebruikt het effect van Ryko, Lightsworn Hunter om Acid te vernietigen.

Remco summoned TGU en Thomas gebruikt het effect van TGU om nog een TGU te special summonen en hierna valt hij aan voor 2000 damage. In mp2 zenmaines.

Thomas set een s\t en end.

Remco speelt Allure of Darkness en banished Tragoedia voor het effect. Hierna gebruikt hij het effect van Light Pulsar Dragon in zijn graveyard om deze te special summonen(uit zijn hand discard hij Wyvern en REDMD). Hij valt aan met Pulsar en Zenmaines.

Thomas summoned Ocean speelt Macro Cosmos en hierna Super Polymerization om de Zenmaines van Remco en de Ocean te fusen naar Elemental Hero Nova Master en hierna speelt Thomas Miracle Fusion en special summoned Elemental Hero Zero! Thomas valt Pulsar aan met Nova Master, raapt een kaart voor het effect en valt direct aan met Zero. Thomas end.

Remco activeert nu 2 Soul Takers om van de monsters af te komen! Hierna set hij een monster en end.

Thomas speelt Dark Hole en de facedown Ryko, Lightsworn Hunter wordt banished! Hij summoned Alius, valt aan…. direct in de handen van de Gorz van Remco!

Remco valt aan met Gorz om the Alius van Thomas te vernietigen in battle en valt met de token Thomas direct aan. Remco set 1 s/t en end. In de end phase MST op s/t van Remco. Thomas summoned Alius, activeert Torrential Tribute om van Remco’s veld af te komen! Hierna speelt Thomas E – Emergency Call om Elemental Hero Bubbleman te special summonen en de laatste 700 levenspunten van Remco uit te roeien!

Thomas wint game 2!

Remco begint met een s/t.

Thomas speelt MST op de s/t (Malevolent Catastrophe), normal summoned Alius en valt direct aan, waarna Remco Tragoedia special summoned! Thomas set 1 s/t en end.

Remco vernietigt hierna Alius met Tragoedia en end.

Thomas speelt E – Emergency Call voor Ocean, speelt Mind Control! Op Tragoedia, normal summoned Ocean en valt direct aan met Ocean. Nog steeds in de battle phase activeert Thomas een Mask Change op Elemental Hero Ocean voor Masked Hero Acid en valt opnieuw direct aan om vervolgens nog een Mask Change te activeren om game 3 te winnen!!! (na de match reageert Remco: Wat een KANKER SACK!!)

Thomas wint game 3 en gaat door naar de top 4!



Feature Match Top 8: Yvar Stok (Dino Rabbit) Vs. Appie Sing Azumi (Macro)

We zijn aangekomen bij de T8 van Nationals. Yvar tegen Appie. Macro-Monarch tegen Rabbit. Voor Appie de eerste keer een Nationals Top 8 na een lange tijd spelen. Voor Yvar alweer een 2e Top.

De dieroll is gewonnen door appie met een 2 tegen de 1 van Yvar. Bril op en we kunnen beginnen.

Thunder King start het spel met 1 s/t. Een pass van Yvar zorgt voor een directe aanval en de eerste 1900 schade, er wordt verder niks gespeeld. Een summon Kabazauls wordt gebook of mooned en 3 s/t zorgt voor een vol veld.
Thunder King valt de Kabazauls aan en Appie set 2 s/t. Een set s/t en de beurt wordt weer door gegeven. Mirror Force stopt de Thunder King en een D.D. Survivor main phase 2.

Rabbit komt op het veld maar Emergency Controller probeert hem over te nemen, maar Forbidden Lance stopt dat. Dus Rabbit gaat door. 2 Kabazauls vallen aan echter 1 wordt gestopt door Dimensional Prison en de andere door Battle Fader. Een main phase 2 Monster Reborn op de Kabazauls die zorgt voor Laggia. Een set kaart en Mystical Space Typhoon destroyed Pot of Duality. Battle fader in aanval. Een Enemy Controller wordt gestopt door de Laggia. Cyber Dragon komt in het spel. Deze wordt getribute voor Caius en Laggia is weg. De aanval van Caius komt door en een set s/t eind deze beurt.

Een standby phase Mystical Space Typhoon destroyed Bottomless Trap Hole en een set monster. Caius valt de facedown Sangan aan die Tour Guide haalt. Appie doet niks meer in de beurt en Tour Guide komt in het spel. Deze haalt een Tour Bus en beide maken een Leviar met het effect haalt een Rabbit op het veld. En 2 Sabersaurussen zorgen voor een Utopia. Die aanvalt op Caius en Leviar direct voor de eerste schade.

Nu met 3 monster in handen van Appie. Een Leviar zorgt voor een andere Rabbit en Tour Bus stuurt D.D. Survivor terug in deck. Nu komt een topdeck Pot of Avarice voor nog meer kaartvoordeel. Dit is voor Appie genoeg en scooped de game.

Beide duiken in het sideboard om de volgende games nog spannender te maken.
G2 Appie begint Pot of Duality die Maxx "C" haalt. Weer een eerste turn Thunder King en een set s/t. Yvar summoned zijn Tour Guide en Maxx "C" wordt gechained. Deze haalt een Sangan en 4 kaarten worden geset. Een endphase Macro Cosmos. Appie heeft zeer veel keuzes. Een Dark Hole probeert alle monsters weg te halen. Een Solemn Judgment stopt dit voor 4000 Lifepoints. Thunder King wordt getribute voor Caius. Fiendish chain stopt dit. Appie beëindigt de beurt met een Set s/t.

Sangan en Tour Guide maken ZenMaines. Een Rabbit wordt gesummoned echter Torrential Tribute maakt veld leeg. Macro Cosmos gaat weg door de Zen Maines. Een set s/t en monster. Een andere set s/t van appie en weer een go. Mystical Space Typhoon op een Solemn Warning. Kan de draw Neo-Spacian Grand Mole aanvallen, nee een 2e Fiendish chain. Zenmaines in aanval en in een Dimensional Prison. Een Main pase 2 Tour bus en mind Control op Mole zorgen voor een Leviar. Tour bus schudt Sangan in deck echter veiler op effect. Set een s/t. Appie tribute de Reaper voor een Caius echter de laatste set is een Solemn Warning en go. Effect van Leviar into Rabbit into 2 Kabazalus into Dolka. Leviar valt aan Battle fader maar negate. En beide aanvallen komen door. Set 2. Appie probeert terug te komen met thunder king. Deze valt aan op leviar. End phase Mystical Space Typhoon op Bottomless Trap Hole. Dolka valt aan op Thunder King. Topdeck appie Cardcar D. Echter negate en een Sabersaurus voor de win.

Yvar 2-0 Appie

Feature Match Top 16: Edward Schreurs (diepvriesman) vs Stefan Wicherts (Chaos Dragon)


Edward Schreurs (diepvriesman) vs Stefan Wicherts (Chaos Dragon)

Bij het begin van de top 16 werd er minder goed nieuws gegeven voor 2 mensen: Elzo Blauw werd disqualified en Hasan Yunis kreeg een game loss bij de deckchecks. Alle spelers van de top 16 wensen elkaar succes en we beginnen met de top 16!
Stefan gooit een 6 en Edward gooit een 1. Stefan koos ervoor om te beginnen.

Game 1:

Stefan begint met het summonen van Card Trooper en met het effect 3 te kaarten te millen, waaronder 2 dark monsters.

Edward begint met het spelen van Future Fusion! Hij gooit Elemental Hero Bubbleman en Elemental Hero Neos Alius in zijn graf voor Elemental Hero Absolute Zero.
Daarna summoned hij een andere Alius en valt de Card Trooper aan. Stefan raapt een kaart van het effect van Trooper.

Stefan set een s/t en end.

Edward valt direct aan met Neos Alius, set een s/t en end.

Stefan set een monster en end.

Edward krijgt zijn Absolute Zero en special summoned deze in zijn standby phase. Daarna summoned hij Deep Sea Diva, Stefan activeert het effect van Effect Veiler op Diva en Edward tuned deze met Alius voor Brionac, Dragon of the Ice Barrier. Hij gebruikt het effect van Brionac en discard Destiny Hero - Malicious voor Stefans facedown monster. Edward valt direct aan met Alius, Brionac en Zero om de game te winnen, maar Stefan gebruikt Forbidden Lance op Brionac om zijn laatste 100 levenspunten te behouden en in de game te blijven. Edward end.

Stefan banisht Veiler en Chaos Sorcerer voor Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning. Hij valt Brionac aan met BLS en Edward flipt Forbidden Lance om de laatste 100 damage te doen!

Edward wint game 1!

Stefan set een monster en een facedown s/t en end.

Edward speelt Dark Hole om Stefan zijn Eclipse Wyvern naar het graf te sturen, waarmee Red-Eyes Darkness Metal Dragon te banishen. Daarna summoned Edward Tour Guide from the Underworld om Sangan te special summonen en aan te vallen voor 2000 damage in totaal. Hij set nog 2 s/t’s en end.

Stefan past.

Edward speelt Reinforcement of the Army voor Elemental Hero Stratos, summoned deze en gebruikt zijn effect om Elemental Hero Bubbleman naar zijn hand te halen. Hij set 2 s/t’s, special summoned Bubbleman, exceed summoned Elemental Hero Armor Ninja en gebruikt zijn effect. TGU valt direct aan, Sangan valt direct aan en Armor Ninja valt 2 keer achter elkaar aan voor game! Door slechte handen game 1 en game 2 van Stefan krijgt Stefan gewoon niet zijn deck op gang getrokken, waardoor Edward snel de 2 games kan pakken voordat Stefan ook maar iets hiertegen kon doen.

Edward wint game 2 en de match en gaat door naar de top 8!